Volné pozice

Od nového roku jsme rozšířili tým o nové obchodníky, přestěhovali jsme kanceláře na Václavské náměstí a zbývá nám obsadit několik posledních židlí. Přidáš se k nám? K ruce ti bude náš tým asistentek a přátelský kolektiv, který je pro nás stejně důležitý jako dobře odvedená práce.

Obchodník s nemovitostmi

Obchodník s nemovitostmi

Jsi komunikativní typ a při obchodních jednáních jsi jako ryba ve vodě? Zajímá tě realitní trh a máš zkušenosti s prodejem nemovitostí? Zajímají tě developerské projekty? Čti dál, máme pro tebe zajímavou nabídku. Korporátní prostředí u nás nenajdeš. Jsme rodinná společnost s mladým kolektivem a osobitým přístupem jak k našim klientům, tak k našim zaměstnancům.

Specialista firemního financování

Specialista firemního financování

Jsi komunikativní typ a máš rád ve věcech pořádek? Zajímá tě finanční trh a bankovnictví a máš alespoň SŠ ekonomické vzdělání? Čti dál, máme pro tebe zajímavou nabídku. Korporátní prostředí u nás nenajdeš. Jsme rodinná společnost s mladým kolektivem a osobitým přístupem jak k našim klientům, tak k našim zaměstnancům.

Finanční poradce

Finanční poradce

Orientuješ se na trhu pojištění, hypotečních úvěrů a hledáš zázemí pro vlastní klientelu? Nebo jsi nováček, který by se chtěl naučit pojistit klientům třeba jejich nemovitost? Máme místo pro vás oba. Korporátní prostředí u nás nenajdeš. Jsme rodinná společnost s mladým kolektivem a osobitým přístupem jak k našim klientům, tak k našim zaměstnancům.